Úvod Mapa webu
Úvod > Novinky

Novinky

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8
29.4.2014 |

*Focení s Julim*

Jako vždycky parádní.

POvedlo se nám sejít za poměrně mrazivého a deštivého odpoledne. Prošli jsme se Brnem a nalovili parádní street foto. Bylo to fajn, být opět zase fotografem :-)

15.8.2013 |

*Konečně něco pro radost*

Jak jsme s Radunou v tůňce fotily.

Jedno z vydařených odpoledních chvilek. Pečlivě nalezené místo. Počasí na svém maximu, teplota kolem 40. Jak to bylo studené ví jenom Raduna. Já tam stála v botech a ponožkách. Přece nenastydnu ne? ;-)

 

1.1.2013 |

*Kalendář 2013 pro StarTrac*

V rekordním čase jednoho týdne jsme s instruktorskou StarTrac základnou zrealizovali toto pěkné dílko pro podporu nadace Krtek.

 

Fotilo se v ateliéru Tkalcovna Brno, světla jsme ladili s Ventilem, vizáž měla na starost Eva Kolkusová. S výsledkem jsme byli velice potěšeni. Kalendář je možné zakoupit přímo ve fitness centru www.vasklub.cz a vašich 390Kč získá nadace Krtek. Šťastný nový rok vám všem!

3.7.2012 |

*Juli se ženil*

Ano ano, Juli řekl Katce 18.05, že ANO a že napořád.

Vybrali si pěkný den na Špilberku a oba dva byli tou chvílí krásní. Ode mně ze srdce to nejlepší. Na Seznamu v SUPER se o nich psalo, fotky jsou moje a od Jirky Soukupa, žádný Foto : archiv. Ach jo.

 

21.7.2011 |

*Foto víkend ve Valticích*

Prima tvůrčí akce o 7 lidech.

Povedlo se zorganizovat a celkově se povedlo vše. Konečně po dlouhé době tvůrčí energie a spoluúčast celé fotobandy. Velké díky Martině Mašové za vizáž, bez ní by to fakt nešlo a také ostatním - blázínkovi Kačce, krásné Lucce, Michalovi a Martinovi nejenom za pózování. Mildovi Půlkrábkovi za technickou výpomoc a Petrovi Klimentovi za melón, který mě dostal z nejhoršího .-) S díky také Davidu Zechmeistrovi za úžasnou lokalitu pískovny, kde jsme si fakt vyhráli!

Fotili jsme fashion. Prostě fotovíkend, který mě nabil energií.

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8

Novinky

29.4.2014 |

*Focení s Julim*

Jako vždycky parádní.

15.8.2013 |

*Konečně něco pro radost*

Jak jsme s Radunou v tůňce fotily.

starší novinky