Úvod Mapa webu
Úvod > Novinky

Novinky

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8
18.4.2011 |

Pořád se něco děje

News.

Fotííím, když to jde. Díky Ventilovi zkouším nové ateliérové nasvícení, jsem nadšená. Venku se už zelení, brzy budou první jarní fotky. Na cestě je projekt, jak portrétovat jinak a nově ;-) Nejbližší focení mě čeká s Julinou!! Všem přeji krásný den!

 

19.12.2010 |

Mr. World 2010

Taková událost a ke mně se to donese až teď !!

Soutěž o nejkrásnějšího muže planety a na ní boduje Peťa Meňky! To je obrovský úspěch, na který si málokdo troufne a málokomu se podaří zvítězit.  A Peťa to dokázal!

V záhlaví oficiální stránky soutěže dominuje naše foto (foceno, 24/11/2009, Brno, kadeřnictví Luxory, vizáž Lukáš Macháček, backstage tady), ve složce vítěze jsou další naše fotky (č.1, 7, 8, 9). Peťovi gratuluji a na jeho cestě profesionálním modelingem v NYC přeji další a další úspěchy. Zafotíme ještě někdy? :-)))))

 

16.11.2010 |

Podzim

Směr severní Norsko.

Co pořád dělám? Chvíli jsem se toulala v Norsku a společně s Jindrou, Ivkou a Stefanem lovila polární záři. Byl to úžasný relax. Vzduch byl průzračný, voda byla průzračná, hory v bílém kolem nás proplouvaly.....Po setmění jsme honili záři, nebo se saunovali, nebo mastili rakouského žolíka. A občasné vaffle s jahodovým džemem a smetanou to byl balzám na duši.

Čas v Norsku se měří úplně jinak a vše plyne ve shovívavém poklidu. Do Čech se vracíte přímo do ringu a během půl dne jste opět v zátahu a v obraze a telefonujete a zařizujete a necháte se zavalit takovou spoustou nepotřebností, že vám z toho horko těžko čouhá nos. A večer se přistihnete, že už je večer a říkáte si: " Co pořád dělám? " :-)

17.9.2010 |

S.M.A Base

Práce pro firmu S.M.A BASE v cílové rovince.

1/9/2010 byly všechny složky CBASE slavnostně otevřeny! Detaily o tomto unikátním projektu, který je v ČR první vlašťovkou najdete tady :

http://www.cbase.cz

Základní myšlenkou je  propojení klubového zázemí a jeho činnost s obchodem a s kavárnou, kde se klub může scházet. CBASE přeji, aby se dařilo a děkuji všem za nové a zajimavé podněty, zkušenosti a hlavně děkuji za to nadšení, se kterým se budovalo a tvořilo a které pořád trvá.

 

 

 

Reklamní inzerát, časopis VELO, září, 2010, ve spolupráci s Pavlem Kopečným.
17.9.2010 |

Juli

Juliho komerce.

Juli získal zajímavou zakázku, mám radost! Gratuluji Julčo!

http://www.super.cz/clanek/41907-juli-z-vyvolenych-ma-kseft-po-kucharove.html

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8

Novinky

29.4.2014 |

*Focení s Julim*

Jako vždycky parádní.

15.8.2013 |

*Konečně něco pro radost*

Jak jsme s Radunou v tůňce fotily.

starší novinky