Úvod Mapa webu
Úvod > Novinky

Novinky

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8
23.7.2010 |

Pro S.M.A Base banner č.2

Ve spolupráci s Pavlem Kopečným. Umístění banneru Palackého 155, Brno.

 

26.5.2010 |

Deštivý květen

No a jak se v tomto trefit a neodvolávat naplánované fotokreace, když podle všech předpovědí to vypadá na neustále překvapující děšťové lijáky?

Prostě to neodvolávat :-) Měly jsme s Andrejkou tak nádherné světlo, že i kdyby nevyšly fotky žádné, ten pohled za to stál. Užily jsme si mladého ječmene, který zatím ještě hladí, zpěv skřivanů nad polem, nízké, žlutě barvící slunce a bouřkovou oblohu za zády. Fotek máme tolik zajímavých, že nedokážu vybrat ty nejlepší. Další focení s Péťou jsme taky dodržely, ačkoli těsně před byl svět vymyt asi hodinovou rychlou a vydatnou sprchou. Les dýchal svěže, do vršku stromů se opíralo slunce a mokro jsme měly úplně všude. Velké dík Péti, že jsme to nevzdaly a že byla ochotná se brouzdat po kolena zmáčenou travou.  Pak světlo náhle padlo mezi stromy a vykreslilo kouzelnou atmosféru................

Tak stojí to za to?

9.4.2010 |

Reklamní kampaň pro firmu S.M.A BASE s.r.o

s tváří Pavla Padrnose, české cyklistické špičky.

Ve spolupráci s Pavlem Kopečným se v současné době podílím na Coorporate design pro S.M.A BASE s.r.o, která startuje své podnikání v oblasti sportu. Pro mě je to spolupráce radostná.

 

 

Samotná realizace proběhla včera, 15/4/2010. Umístění banneru Palackého 155, Brno.

 

 

7.4.2010 |

Slavnostní vernisáž a vyhodnocení soutěže Tělo, pohyb, emoce

Za účasti fotografa Jindřicha Štreita a představitelů fakulty. Slavnostní zahájení výstavy proběhlo 7.dubna v 9 hodin v prostorách Fakulty tělesné kultury UP Na309 v Olomouci. Gratulace od pana fotografa bude patřit mezi mé krásnosti.

http://www.foto-soutez.cz/galerie.php

6.4.2010 |

Fotopráce na téma *Touhy*

V kohoutovickém lese a k velkému potěšení kolemjedoucích cyklistů.

Ve spolupráci s módní návrhářkou Luckou Hucíkovou, modelkou Jitkou Ondruškovou, modelem Zdenkěm Kudelou a s Mirkem Řehákem, jako osvětlovačem jsme společně strávili jedno pěkné jarní odpoledne pobíháním v lese a jinou tvůrčí činností :) Výsledek najdete tady : http://www.iva-vadovic.info/#?i=1476.jpg a foto ze zákulisí tady : http://www.iva-vadovic.info/backstage#?i=1566.jpg&p=1

Moje poděkování patří celému týmu!

Strana 1 2 3 4 5 6 7 8

Novinky

29.4.2014 |

*Focení s Julim*

Jako vždycky parádní.

15.8.2013 |

*Konečně něco pro radost*

Jak jsme s Radunou v tůňce fotily.

starší novinky